Marketing na zawołanie

Projekty graficzne

Tworząc system identyfikacji wizualnej marki kierujemy emocjami klientów tworząc imag’e firmy i jej produktów. Analizując właściwe do osiągnięcia sukcesu skojarzenia, narzucamy je odbiorcom w taki sposób, aby wspomagały wyznaczone cele. Łączymy umiejętności graficzne, z właściwym podejściem marketingowym. 

Spójność 
wizerunku 

 Przestrzegamy zasady odnośnie identyfikowania marki przez klientów. Składa się na nią nie tylko szeroko rozumiana identyfikacja wizualna związana z marką, ale również jej odbiór przez klientów, konkurencję, otoczenie czy społeczność.

Wymierne
 efekty 

Prowadzimy skuteczne działania brandingowe, które przynoszą marce wymierne efekty, które realnie przekładają się na sprzedaż, wynik finansowy i reputację marki. Projekty graficzne to nasza specjalność.

Unikalne 
logo

Swoje wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wykorzystamy, żeby stworzyć identyfikację wizualną która wyróżni cię na tle konkurencji. Wykreujemy profesjonalny wizerunek odpowiadający Twoim potrzebom.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

PROJEKT LOGO:
logotyp + brand book

MATERIAŁY REKLAMOWE
teczki, ulotki, oferty, broszury, kalendarze, długopisy, katalogi, wizytówki, grafiki reklamowe, plakaty, billboardy, ścianki, zaproszeni, kartki okolicznościowe  

PROJEKTY GRAFICZNE STRON: 
strony wizytówkowe, sklepy internetowe, landing page

Zobacz przykłady naszych realizacji: